Nasze przedszkole - przedszkolem przyjaznym dzieciom i rodzicom.

Wspólnie z  rodzicami dążymy do tego, aby nasze dzieci wzrastały w atmosferze miłości, zrozumienia i radości.

Pierwsze lata życia dziecka są najbardziej znaczące dla jego rozwoju. W tym czasie człowiek zdobywa podstawowe umiejętności komunikowania się ze światem, poznawania i wyrażania siebie oraz otaczającego świata w całym jego bogactwie. Nauczyciele tak organizują swoje działania, by stwarzać sytuacje edukacyjne pobudzające ciekawość poznawczą i aktywność dziecka.

Rodzina i współpraca z nią – to zadania wyznaczające pracę wychowawczą, dydaktyczną i opiekuńczą w naszym przedszkolu. Staramy się, aby nasze przedszkole było miejscem atrakcyjnym dla dzieci i rodziców, a przede wszystkim zapewniło wszechstronny rozwój psychofizyczny każdemu wychowankowi i wspomagało rodzinę w jej działaniu.

Nasze Przedszkole zapewnia dzieciom:

Oferujemy zajęcia dodatkowe:

Dbamy o to by w przedszkolu panowała miła i przyjazna atmosfera 🙂