Podróż z Ekoludkiem – rozstrzygnięcie konkursu

Dziś w Przedszkolu nr 14, odbyła się XIV edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu Ekologicznego „Podróż z Ekoludkiem” pod hasłem WODA TO ŻYCIE!

Dzieci po zmaganiach językowych gdzie prezentowały przygotowaną wraz z wychowawcą rymowankę ekologiczną, uczestniczyły w różnorodnych konkurencjach o tematyce wody, oszczędzaniu wody, o żyjących rybach w wodzie, o obiegu wody w przyrodzie. Konkurencje przeplatane były ciekawymi zabawami ruchowymi gdzie dzieci mogły „poczuć się jak ryba w wodzie”. Na zakończenie dzieci wykonały „Butelki sensoryczne” z różną zawartością według własnego pomysłu, które każde z dzieci zabrało na pamiątkę.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Sówki – Liwka i Franek. Jak widać udział w konkursie był nie tylko ciekawą przygodą, ale również świetną zabawą 🙂